"Nie możemy nie mówic tego cośmy widzieli i słyszeli !" Dz 4:20


wspólnota   |    wydarzenia   |    świadectwa   |    galeria   |   wesprzyj nas   |   kontakt   |    in English
 

 

Warto poczytać


Poniżej znajdziesz świadectwa napisane przez byłych uczestników prowadzonych przez nas kursów:

Filmik/swiadectwa z SESJI Barnaba 29-31. 01 2010

Filmik/swiadectwa z KURSU FILIP 20-22.03.2009

Filmik/swiadectwa z SESJI ANDRZEJ 12-14.06.2009

Filmik/swiadectwa z Sesji Andrzej 7-9. 05. 2010

Sesja Barnaba 20-22/01/2012
1) Sesja Barnaba nauczyla mnie prawdziwej, szczerej milosci do Boga, poprzez przebaczenie sobie oraz bliznim. To miejsce szczegolne, poniewaz mozna odnalezc tutaj nie tylko pokoj i spokoj w Duch Swietym, ale rowniez mozna odnalezc uzdrowienie duszy i ciala. Milosc jaka Bog wlewa w nasze ciala i dusze, pozwala poznac prawdziwa i czysta istote wiary. Ogolnie wspaniali ludzie, jedzenie Bog, wiara. Dzieki!

2) Moi kochani to jest moj pierwszy taki kurs w zyciu. Nie mam slow zeby, zeby opowiedziec co sie to dzialo. Bog jest tak silnie obecny w tej wspolnocie, niemal dotykalny. (...) Najwazniejsza dla mnie byla modlitwa wstawiennicza, nigdy jeszcze nikt sie tak za mnie nie modlil. To bylo niezwykle doswiadczenie sily Ducha Swietego i milosci splywajacej przez wasze rece i modlitwy. Odczulam to tak jakbym byla zanuzona w intensywnej milosci Boga, bombardowano nia ze wszech stron. Nigdy jeszcze nikt nie dal mi tyle milosci co Wy. Bede o was pamietac zawsze i modlic sie za was. Dziekuje.

3)Ja, S... chce goraco podziekowac Bogu Jezusowi Chrystusowi za to ze, po Kursie Filip - nawroceniu Duchowym po 18 latach: (Bog uwolnil mnie od)
- alkoholizmu
- hazardu
- tytoniu
Calkowicei od dnia Kursu Filip do Barnaby (1,5 mies.)
Wiele innych lask, takich jak: pomoc w nawroceniu i (walce z ) alkoholizmem

4)Wdzieczna jestem Bogu ze uzdrowienie mojego wzroku, to jest to co poczulam odrazu, za modlitwe wstawiennicza, poczulam strumien milosci, ktory wlewa sie do mojego serca.

Kurs Filip 26-28.03.2010

Na Kursie Filip doswiadczylam najglebszego zjednoczenia z Bogiem w moim calym zyciu. Nigdy nie czulam sie bardziej dowartosciowana i kochana przez Boga
Wiem jedna rzecz, ten Kurs odmienil moje zycie na lepsze!
To byla najlepsza i najbardziej pouczajaca przygoda z Bogiem.

Poznalam milosc Boga odkrylam, ze Bóg mnie kocha taka jaka jestem.
Zrozumialam, ze Bóg wybacza mi moje grzechy
Zrozumialam dlaczego Jezus umarl na krzyzu.
Zrozumialam, ze Bóg chce byc obecny w moim zyciu.
Poznalam czym jest prawdziwa milosc.

Doswiadczylam Bozej bezwarunkowej milosci, akceptacji, cierpliwosci, pokazal mi jak bezsilna jestem w pojedynke. Dal wiare, ze wspólnie z Nim jestem w stanie pokonac trudnosci. Zrozumialam ze On ma lamnie inny plan tak rózny od tego który ulozylam sobie w swojej glowie. Teraz wiem ze jego plan wzgledem mnie jest po to abym wzrastala i rozwijala sie jako czlowiek.


Nie wiem jak mam opisac to co wydarzylo sie na tym kursie. Nie znajduje slów na wielkosc Boga...

Kurs Filip przerósl moje oczekiwania. Zrozumialem, ze Jezus jest caly czas przy mnie i kocha. Jest to dla mnie wielkie przezycie, którego nie zapomne nigdy w zyciu.


Doswiadczylem pieknego spotkania z Panem Jezusem. Zrozumialem, ze kocha mnie takiego jakim jestem i, ze to On wyciagnal do mnie pierwszy rece a ja wyciagnalem moje rece dzis. Otworzylem sie calym sercem i dotknely mnie lzy szczescia, ze zostaly mi wybaczone wszystkie grzechy. Zostalem uzdrowiony duchowo w 1 dzien przez Niego.Sesja

Sesja Barnaba

Doświadczyłam, że jestem dla Boga kimś cennym, oraz, że On mnie prowadzi, a także posługuje się mną aby pomóc innym ludziom.
Ewa

..wspaniali ludzie, miejsce, śpiew, prowadzący, wykłady, uroczyste Msze Święte. Jednym słowem SUPER. Nie żałuje, że tutaj się znalazłem wśród tych ludzi, z którymi miałem przyjemność rozmawiać i dzielić się swoimi doświadczeniami.

Łukasz

Od wielu lat próbowałam przebaczyć ojcu zło, które zniszczyło moją chęć życia. Próbowałam przebaczyć swój grzech, który sprawił, że nie potrafiłam siebe akceptować i kochać. Bóg pomógł mi to uczynił, przebaczyłam sobie i ojcu. Bóg pokazł mi też moje grzechy, do których nigdy bym sią nie przyznała bojąc się Jego "zemsty". Dał mi łaskę wyznania ich na spowiedzi i poczucia Jego Miłości, tego że On mi wybaczył, zapomniał i pragnie dać mi całe swe serce, że potrzebuje też mojej miłości.
Poczułam, zrozumiałam i uwierzyłam, że jestem Jego ukochanym Dzieckiem"
M.

Przyjeżdżając nie wiedziałam za wiele o Sesji Barnaba. Podziękowałam Bogu, że pozwolił mi tutaj spędzić ten weekend. Starałam się Go słuchać. Naprawdę warto. Czas ciszy jest bardzo owocny dla mnie. Tego potrzebowałam na ten czas w którym jestem.
Agnieszka

Doświadczyłam łaski uwolnienia i przebaczenia. Szczególnie mocno przeżyłam czas w milczeniu- pomysł napisania listu jest świetny. Dużo łez w tym czasie, ale też oczyszczających. Ogromną radość odczuwałam też podczas śpiewu- to niezwykłe i wspaniałe jak człowiek otwiera sie na Boga śpiewając!
Chwała Mu za to!

Gosia.

Mogę powiedzieć, że odczuwam większy pokój i poczucie stabilnego gruntu. Jestem raczej umysłem scisłym, więc bardzo podobały mi się konkretne wskazówki, punkty, metody, drogowskazy, które przekazał Bóg przez Was na tej sesji

Piotr


Kurs Filip 09-11.02.07

To byl dla mnie cudowny czas. Otrzymalam to co potrzebowalam. Bezgraniczne zaufanie Bogu, spokój wewneczny i 100% przeswiadczenia ze Bog mnie kocha i zalezy Mu na mnie, ze jestem dla Niego wazna i bedzie mnie prowadzil.

Powiedzialam Bogu TAK, chce byc dla Niego na 100% i kroczyc Jego droga. Bóg otworzyl mi serce i oczy. Dzieki tym kursom poznalam i poznaje osobe Ducha Swietego.

Nastapilo we mnie wiele zmian ... w moim sercu zagoscila wiara, nadzieja i milosc.

Doswiadczylem obfitosci darów,np daru jezyków oraz tego jak dobry i laskawy jest dla mnie grzesznika

Dzieki ludziom którzy tu byli czulam sie kochana i akceptowana przez Boga. Udalo mi sie uwierzyc, zaufac i spojrzec z miloscia na siebie i poznac blizej Boga

Podczas Kursu Filip doswiadczylam wiele wspanialych rzeczy, otrzymalam dar jezyków, a dokladniej odkrylam go w sobie...

Dowiedzialam sie, ze dla Boga jestem najwazniejsza, to do mnie kieruje Swoje slowo i to co najwazniejsze, ze za moje grzechy oddal zycie i kocha mnie pomimo moich wad.

..................................................................................

świadectwa z inych Kursów Filip


"... generalnie byłem łobuzem ... i tak sobie żyłem, oszukując Boga, siebie i całe życie. Miałem dużo znajomych, otaczałem się pięknymi kobietami, pięknymi samochodami, ale zawsze odczuwałem brak czegoś ... No i Anglia, pierwsza uczciwa praca, pierwsze uczciwe pieniądze i nowa pasja: dopiero co odkryta milość do Boga! Aby stała się największą pasją mojego życia. Dzięki ci Boże za wszystko co dla mnie czynisz!" - Marek M.

"Gdyby ktoś, jeszcze rok temu powiedział mi, że dopiero w tak pogańskim mieście jakim jest Londyn, tak naprawdę poznam Boga i Jego wielką moc, powiedziałabym, ze upadł na głowe" - Ania

"... otrzymałam dar jezyków! Jestem ogromnie szczęśliwa!" - Bogumiła L.

"Najważniejsza rzecz, która ma dla mnie bardzo duże znaczenie to to, że oddałam swoje życie Bogu, zaufałam Mu i chcę żeby prowadził mnie przez życie. Chwała Panu"

"Dostrzegam we mnie wewnetrzną przemianę. Od dziecka chodziłam do kościoła, słyszałam o Jezusie, ale tak naprawdę tutaj zrozumiałam kim jest Jezus. Tutaj na zawsze przyjęłam Jezusa do swojego serca i on buduje moje wnętrze i mnie całą" - Oddana Panu Jezusowi


Sesja Barnaba:

"Nigdy nie byłem z nim tak blisko. Nie wiedziałem, że można tak mało dać z siebie, a otrzymać tak wiele" - Janusz J.

"Z jego pomocą podjęłam decyzję o wybaczeniu moim rodzicom. Dotąd jatrząca się rana ma szansę zagoic się. Doświadczyłem miłości i zrozumienia"

"Pan uzdolnił mnie do powierzenia Mu na spowiedzi grzechu, który ciągnał się przez kilkanaście lat. Nigdy przedtem nie potrafiłem Mu tego oddać. Dał mi pragnienie ewangelizacji."

"Przede wszystkim doświadczyłem wspólnoty - to doświadczenie chrześcijańskiej wspólnoty zgromadzonej wokół Ołtarza Pańskiego - w atmosferze radości, wolności i miłości."

"Otrzymałem dar odwagi, żeby wyznać grzechy, z których przez wiele lat nie umiałam się wyspowiadac"

"Bóg pozwolił mi uwierzyć, że potrafię kochać i wypełnił tą straszną pustkę..."

"Modliłem się językami - bylo to kilka zwrotów, które śpiewałem"


Sesja Andrzej:

"Czas spędzony na kursach był dla mnie niesamowitym zbliżeniem do Boga i do siebie. Zobaczyłam swój obraz w Jego oczach" - Basia B.

"Dzięki Sesji Andrzej wreszcie do mnie dotarło, że wszystkie moje działania muszą być oparte na modlitwie ..."

"Nauczyłem się jak bardziej uwielbiać Jezusa i jak razem z nim pokonywać problemy. (...) Cokolwiek by się działo, wiem jedno, że Bóg ma dobry plan dla każdego z nas!" - Rafał K.

"... odkryłem sedno ewangelizacji ..."

"Bóg uświadomił mi jak bardzo zależy Mu na każdym człowieku i jak bardzo pragnie ofiarować ludziom swoje zbawienie. Zrozumiałam też, że głoszenie dobrej nowiny jest moją osobistą odpowiedzialnością - nie ludzi bardziej elokwentnych czy uduchowionych - ale moją odpowiedzialnością" - Ela Z.Wspólnota | Kalendarz informacyjny | Forum | Kontakt | wersja angielska

© 2007 Cor et Lumen Christi Community, Registered Charity No. 1049357